משלוח חינם ברכישה מעל 200 ש"ח! 

* בכפוף לתקנון

איך יודעים איזה פרזול לפרגולה אנחנו צריכים

איך יודעים איזה פרזול לפרגולה אנחנו צריכים

יש לכם פרגולה? מחפשים פרזול לפרגולה? רוצים להקים אותה כמו שצריך? איך תדעו איזה פרזול יתאים לפרגולה הספציפית שלכם? פרזול כזה, שיחזיק מעמד לאורך זמן, ויאפשר הנאה מושלמת מן הפרגולה, ללא נפילות, התנתקויות, או מפגעי בטיחות. קבלו את כל המידע על פרזול שמתאים בדיוק לפרגולה שלכם!

פרגולה

פרגולה, היא שם למבנה אשר נמצא בשטח הפתוח, ונבנה ללא קירות אות תומכים, אלא על הבסיס של הצללה מישורית בלבד, אשר מעניקה משטח וצל כאחד. הפרגולה יכולה להיות עשויה ממגוון חומרים, כשהבולטים ביניהם, הם: עץ ואלומיניום. כדי שהפרגולה תחזיק מעמד, יש לבנות אותה באופן מדויק, ועל פי שיטות בניה שהוכחו כיציבות לאורך זמן. חשוב לדעת, כי ישנם חוקים שונים וספציפיים לכל עירייה, לגבי בניית פרגולה בשטח הפרטי או הפתוח, ויש להתייחס לכך בעת בניית הפרגולה.

פרגולה אלומיניום

פרגולות רבות, עשויות מאלומיניום, בעיקר אלה המשמשות למקומות ציבוריים הומי אדם. ומדוע? כיוון שהאלומיניום, הוא חומר אשר מחזיק מעמד לטווח הרחוק, וכן הוא קל לעיבוד ותחזוקה. מסיבה זו, גם אנשים פרטיים, אשר רוצים להקים לעצמם פרגולה בחצר ובגינה, יבחרו את האלומיניום, כחומר המועדף עליהם לבניית הפרגולה, כדי שזו תעמוד מול פגעי מזג האוויר ונזקי הטבע השונים.

☑️ שירותי ייעוץ וליווי זמינים בשבילכם תמיד.
☑️ ניסיון מוכח של 27 שנים בתחום העץ!
☑️ מחירים אטרקטיבים ללא תחרות
☑️ זמינות גבוה לכל לקוח.
☑️ יחס אישי לכל לקוח.
☑️ תמיד פה בשבילכם לכל עזרה או שאלה
☑️ לקבלת ייעוץ ללא כל התחייבות התקשרו עוד היום:
072-3712551

איך יודעים איזה פרזול לפרגולה אנחנו צריכים

פרזול לפרגולה

מהו פרזול לפרגולה? הפרזול, הוא שם כולל, לחלקים שמחברים בין חלקי הפרגולה, בין אם בין הקורות עצמם, ובין אם בין חיבור הפרגולה הבנויה לבסיס בניית הפרגולה. לפרזול ישנה משמעות רבה באיכות וטיב העבודה, וניתן לומר עליו, כי הוא אחד החלקים המכריעים, בעמידות הפרגולה, יציבותה, והחזקתה לאורך זמן, גם בתנאי מזג אוויר קשים או לא אופטימליים.

החיבור בין פרזול לפרגולה

הפרזול, הוא זה שהופך את הפרגולה מחתיכות חומר סדורות של עץ או אלומיניום, למבנה לכל דבר. ומדוע? כיון שהן אלו אשר מקבעות את הזוויות, מאחדות בין הבלוקים, ויוצר גוש אחד מאוחד שמהווה את הבסיס למבנה הפרגולה. מסיבה זו, יש להתייחס אל פרזול הפרגולה, כאחד החלקים המשמעותיים בתהליך בניית הפרגולה, כיוון שהוא זה שמשליך על נתונים קריטיים, כמו: זווית הפרגולה, צורת ההנחה שלה, גודלה ועוד.

איכות הפרזול לפרגולה

בגלל חשיבותו של הפרזול והשלכותיו ארוכות הטווח, מומלץ להשתמש רק בחומרים איכותיים עבור פרזול הפרגולה, כיוון שלאיכות הפרזול יש משמעות והשלכה על איכות הפרגולה עצמה. את איכות אביזרי הפרזול, ניתן לוודא עוד בחנות, על ידי מראה עין, והכי חשוב – על ידי רכישה בחנות מומלצת ומוכרת, אשר מוכרת רק אביזרי פרזול איכותיים, שיתרמו לפרגולה ויהפכו אותה לעמידה מאי פעם.

מוצרי פרזול אל חלד

כדי להבטיח את איכות מוצרי הפרזול, מומלץ לרכוש אביזרי פרזול אל-חלד, כאלה שלא יחלידו במהירות, ויהיו עמידים גם בשמש הקופחת הארצישראלית, וגם בפני הגשם והרטיבות שעלולים להעלות חלודה. אביזרי פרזול אל-חלד, מאפשרים שימוש ארוך טווח בפרגולה, ללא שחיקה מתמשכת שנובעת מן הזמן או ממזג האוויר, שמשפיע במיוחד, עקב הימצאותה של הפרגולה בשטח הפתוח.

סוגי פרזול לפרגולה

לאחר שאתם יודעים מהי רמת האיכות של אביזרי הפרזול אותם תרצו לבחור, כיצד תדעו אילו אביזרי פרזול לבחור עבור הפרגולה שלכם? לצורך בחירה נכונה, מומלץ להתייעץ עם המוכר, אשר צבר וותק, ניסיון וידע רב בתחום, והוא ידע להתאים עבורכם באופן מדויק ונכון, את אביזרי הפרזול, להם תזדקקו לצורך הפרגולה הנוכחית שלכם.

חשיבות התאמת הפרזול לפרגולה

חשוב לדעת, כי אין שום אפשרות להתאים באופן אקראי את אביזרי הפרזול לפרגולה. חייבת להיות התאמה מושלמת והלימה ארכיטקטונית, בין הפרגולה, החומר ממנו היא עשויה, צורת הבניה שלה וכו', לבין אביזרי הפרזול, שבעצם הופכים את כל הקורות לפרגולה עמידה. יש לייחס לבחירת אביזרי הפרגול תשומת לב רבה, ולהתאים אותם באופן מדויק וספציפי, כדי להשיג תוצאה איכותית, עמידה ויציבה.

תכנון מבנה הפרגולה

כדי להתאים את הפרזול המדויק לפרגולה שלכם, ראשית, עליכם לתכנן את מבנה הפרגולה וצורת בנייתה. למבנה הפרגולה ישנה השפעה מכרעת על אופי אביזרי הפרזול, ויש לקחת זאת בחשבון בעת תכנון מבנה הפרגולה ואופן בנייתה. חשוב לדעת, כי את בניית הפרגולה עם אביזרי הפרזול, יש לתכנן בהתאם לגודל השטח העומד לרשותכם, כדי לא להיתקע בסופו של תהליך, עם עודף פרגולה שהשטח צר מלהכיל, או להפך, מפרגולה שאינה מגיעה לכל הקצוות, ולכן אינה יכולה להיצמד אליהם בצורה יציבה.

אופן חיבור הפרזול לפרגולה

בעת בחירת הפרזול המתאים, יש לזכור, כי אופן החיבור בין אביזרי הפרזול לפרגולה, מתבצע בעזרת ברגים רבים, דבר שידרוש בדרך כלל צורך במברגה חשמלית, שתעשה את העבודה כמו שצריך, ותוכל להדק את כל הפינות עד למבנה המושלם. כבר בעת הקנייה, ניתן יהיה לראות כמה ברגים כל אביזר פרזול מצריך, ועל ידי כך להתארגן מראש עם מספר הברגים הנדרש, ועם תכנון בנייה התואם לאופי העבודה ורמת המורכבות שלה.

פרזול לפרגולה לחג הסוכות

כאשר מדובר על פרגולה שמיועדת לבנייה זמנית, לדוגמא עבור חג הסוכות, יש לבחור אביזרי פרזול, שקלים להקמה, אך גם קלים לפירוק. כיוון שלאחר התקופה הזמנית, יש לפרק את הפרגולה, משימה שיכולה להיות קשה בעליל, אם היא מורכבת מאביזרי פרזול שמורכבים לפירוק. ולכם, במקרה כזה, של בניית פרגולה לתקופה זמנית, אביזרי הפרזול שייבחרו, יהיו כאלה המורכבים ממעט ברגים, על מנת שיהיה קל לבנות את הפרגולה, ולא פחות מכך – קל לפרק אותה.

מה עוד צריך לקחת בחשבון בעת בחירת פרזול לפרגולה?

בעת בחירת פרזול לפרגולה שלכם, עליכם לקחת בחשבון, גם את יציבות ובטחון השוהים בפרגולה. פרזול רופף ולא יציב, מהווה סכנה לציבור, כיוון שהוא עלול חלילה להתפרק, ולגרום להתמוטטות הפרגולה. מסיבה זו, יש להקפיד על מספר דברים: 1. איכות מוצרי הפרזול ועמידותם. 2. פרזול מספק שמכסה את כל הפינות ולא מינימליסטי. 3. פרזול שמתאים לסוג מבנה הפרגולה, ויכול להחזיק אותה ביציבות.

התאמה אסתטית של הפרזול לפרגולה

כאשר ניגשים להתאמת הפרזול לפרגולה, יש להתייחס רק לחלק הטכני שבעניין, ולא לחלק האסתטי. ומדוע? כיוון שהפרגולה, כמו גם הפרזול – ניתנים לצביעה אחידה והומוגנית, מה שפותר את הצורך בהתאמת גוונים, מיותרת, שמקשה על בחירת הפרזול. מה גם, שרוב אביזרי הפרזול מגיעים באותו צבע המייצג את הברזל, כך שאפשרויות בחירת הצבע אינן מגוונות, אלא אחידות, כי אין להם משמעות אסתטית כלל.

כמה זמן פרזול לפרגולה אמור להחזיק

פרזול לפרגולה אמור להחזיק למשך זמן רב, ואפילו למשך כמה עשרות שנים. עם זאת, יש לשים לב לסימנים מחשידים, שמאותתים שפרזול הפרגולה כבר נשחק, וכתוצאה מכך גם מבנה הפרגולה. סימני חלודה, סימני רופפות, או סימני מים, הם אותות לכך שיש לבדוק את יציבות הפרזול, כמו גם יציבות הפרגולה.

לסיכום

כדי לקבל התאמה מושלמת של פרזול לפרגולה שלכם, יש לבחור מתוך מגוון רחב של אפשרויות טכניות מגוונת. בנוסף, יש להקפיד במיוחד על איכות וטיב אביזרי פרזול הפרגולה, כיוון שיש להם השפעה מכרעת ומהותית, על איכות הפרגולה עצמה. והכי חשוב: לכל אורך הדרך, יש להקפיד על פרזול עמיד ויציב, כדי למנוע סכנה, קריסה או חלילה התמוטטות לא זהירה.

העגלה שלי
סגור נראה לאחרונה
קטגוריות