משלוח חינם ברכישה מעל 200 ש"ח! 

* בכפוף לתקנון

איך לבנות דק?

מה שווה גינה אם אנו לא יכולים להיות בה בקיץ או בחורף? השאלה היא מה אנו צריכים לעשות בשביל שנוכל לשהות בגינה למשך כל השנה? אם כן אנו חייבים לציין כי דק הוא הפתרון המושלם לכל עונות השנה והוא משדרג את הגינה שלכם בכמה רמות. על רקע זה עולה השאלה איך לבנות דק?

אם כן דק בונים מעץ כמעט תמיד ואם אתם רוצים לבנות אותו כדאי לכם להחליט קודם כל איפה הוא יהיה, מה יהיה הגודל שלו, כמה זה יעלה לנו, כמה תחזוקה נצטרך לעשות לסוג הדק שאנו בוחרים ולהבטיח כי הוא יהיה בטיחותי וללא סכנה. השורה התחתונה היא שדק משדרג כל גינה ולכן אם יש לכם גינה כדאי לכם מאוד לשים בה דק.

איך לבנות דק והאם כדאי לי לבנות את הדק לבד?

לאחר שהסברנו איך לבנות דק עולה שאלה נוספת והיא האם כדאי לנו לבנות את הדק לבד? אם כן אנו חייבים לציין כי בנייה עצמאית של דק היא מאוד בעייתית. עליכם להבין כי בנייה של דק היא מאוד מסובכת וקשה והיא דורשת ידע עצום שאין לאדם מן הישוב.

בסופו של יום בנייה עצמאית של דק תעלה לכם המון כסף ותיקח המון זמן (וזמן שווה כסף) ולכן היא לא משתלמת. בבניית דק אין מקום לטעויות אך אדם ללא ניסיון בבניית דק יעשה המון טעויות ולכן תמיד אבל תמיד עדיף לפנות אל איש מקצוע אשר יבנה את הדק ויבטיח כי הוא יהיה מושלם.

איך לבנות דק? והאם כל קבלן יכול לבנות דק?

אי אפשר לשאול איך לבנות דק מבלי לשאול גם האם כל קבלן יכול לבנות דק? אם כן אתם צריכים להבין כי בניית דק מחייבת ידע ספציפי וניסיון רב ויש שוני עצום בין בניית קיר מגבס למשל ובין בניית דק.

לכן אנו חייבים לציין כי ממש אבל ממש לא כל קבלן יכול לבנות דק. כאשר אתם פונים אל קבלן בשביל בניית דק אנו ממליצים לכם לפנות אל הקבלן ולבקש ממנו שיראה לכם דקים שהוא בנה בעבר. כך תבינו עם מי יש לכם עסק והאם הקבלן הוא מומחה בבניית דקים והאם אפשר לסמוך עליו במשימה הרגישה הזאת של בניית הדק לגינה שלכם.

על מה להסתכל כאשר אני בוחר דק?

לצד השאלה איך לבנות דק יש גם לשאול על מה להסתכל כאשר אנו פונים אל קבלן בשביל בניית דק? אם כן אנו מציעים לכם לבחון לעומק את סוג העץ שבו אתם בונים את הדק. לצד זאת כדאי לתכנן את גודל הדק ולראות כמה מן הגינה הוא יתפוס.

כמובן שאי אפשר לדבר על בניית דק מבלי לשאול כמה הדבר יעלה לנו. אנו חייבים לתכנן את התקציב שלנו לבניית הדק וזאת בכדי להבטיח כי נוכל להרשות לעצמנו את הבנייה מבחינה תקציבית. כדאי גם לברר כמה זמן ייקח לקבלן לבנות את הדק וזאת בכדי להתכונן להפרעה לשגרת החיים בעת הבנייה של הדק.

איך לבנות דק

כמה מילים נוספות על דק

נחזור לכך שבתשובה לשאלה איך לבנות דק אנו צריכים לברר כמה זה יעלה לנו, מאיזה סוג של עץ הדק יהיה ולכך שלא כל קבלן יכול לבנות דק מכיוון שהדבר דורש התמחות אדירה. נציין גם כי לא משתלם לבנות דק לבד מכיוון שהדבר דורש ידע רב ויעלה לנו כסף רב לבנות את הדק לבד. לבסוף עלינו גם להסתכל על עלויות הדק בכדי להבטיח כי יש לנו תקציב לעשות זאת.

מוזמנים לבקר בדף הבית שלנו

העגלה שלי
סגור נראה לאחרונה
קטגוריות