משלוח חינם ברכישה מעל 200 ש"ח! 

* בכפוף לתקנון

איך לצבוע נכון עץ?

אפשר לראות כי בשוק יש ביקוש אדיר אל צבע לעץ ולכן זה אך טבעי כי נקדיש מאמר שלם לנושא זה. אז קודם כל לשאלה המתבקשת, איך לצבוע נכון עץ? אם כן אתם צריכים להבין כי המפתח החשוב ביותר לצביעת עץ זה לקנות צבע מתאים לעץ. אם תקנו צבע לקיר ותצבעו אתו את העץ אתם תהיו בבעיה חמורה והעץ לא יצבע כמו שצריך.

כדאי לכם להתייעץ עם המוכר בחנות ולשאול אותו זה איזה צבע לעץ כדאי לכם לקנות. עוד דבר שכדאי להבין הוא כי פעמים רבות צביעה נכונה של העץ תחייב אותכם לעבור על העץ מספר פעמים. צביעה חוזרת היא דרך מעולה להבטיח כי העץ ייצבע כמו שצריך ולכן כדאי לכם להשקיע ולעשות זאת אם אתם רוצים עץ מושלם ויפה תודות לצבע מתאים.

קונים צבע לעץ? זה מה שאתם צריכים לבחון

אם אתם רוצים לקנות צבע לעץ אתם צריכים קודם כל לוודא כי הצבע לא רעיל. גם אתם וגם הילדים שלכם וגם האורחים שלכם או סתם עוברי אורח יבואו במגע עם העץ (למשל עם העץ הוא גדר עץ) ולכן הצבע חייב להיות ידידותי לסביבה.

עוד דבר שכדאי לכם לבחון בנוגע אל צבע לעץ זה את איכות הצבע. ככל שהצבע יהיה יותר איכותי כך העץ שאתם צובעים יהיה יותר יפה וזה חשוב מאוד. לבסוף עוד דבר שאתם צריכים לבחון זה את המחיר של הצבע וזאת בכדי להבין האם הוא בתקציב שלכם והאם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקנות אותו.

מדוע חשוב לקבל המלצות על צבע לעץ?

אם אתם רוצים לקנות צבע לעץ אתם צריכים להבטיח כי הוא יהיה ברמה הגבוהה ביותר שיש, אך איך נדע מה רמת הצבע לפני הקנייה שלו? אם כן אנו צריכים לקבל המלצות על הצבע. איפה אפשר למצוא המלצות על צבעים?

קודם כל אפשר לפנות אל חברים, מכרים, משפחה וקולגות לעבודה ולשאול אותם האם הם צבעו לאחרונה והאם הם ממליצים על הצבע שאתו צבעו. עוד דבר שאתם יכולים לעשות זה לפנות אל חנות הצבעים ולבקש ממנה שתפנה אתכם אל לקוחות אשר קנו צבע ואז לשאול את אותם לקוחות האם הם ממליצים על הצבע או לא.

איך לצבוע נכון עץ?

האם כדאי לי לצבוע עץ לבד?

לאחר שהרחבנו על צבע לעץ בואו ניגש לנושא נוסף ולא פחות חשוב והוא האם כדאי לנו לצבוע עץ לבד? אם כן הדבר תלוי במשתנים רבים כמו מידת הזמן הפנוי שלכם וכמה כסף יש לכם להשקיע בצביעת העץ. אנו חייבים לציין כי עדיף לתת למומחים לצבוע את העץ מכיוון שאז הצביעה יוצאת הרבה יותר יפה.

אתם צריכים להבין כי אי אפשר סתם כך לגשת אל צביעת עץ וכי הדבר דורש ידע וניסיון שאין לאנשים רבים. אנו חייבים לציין גם כי המחיר היום של צביעה של עץ הוא לא גבוה וזאת מכיוון שיש תחרות ענפה בעולם הצביעה. לכן ב-99% מהמקרים עדיף לפנות אל מומחה לצביעה ולא לצבוע לבד את העץ.

קונים צבע לעץ? אל תשכחו את נושא העיצוב

אם אתם קונים צבע לעץ אתם צריכים לחשוב גם על נושא העיצוב ולכן אתם צריכים להתאים את קניית הצבע אל שאר הבית או החצר שלכם. כך למשל אם החצר שלכם מעוצבת בסגנון כפרי לא יהיה לכם כדאי לקנות פתאום צבע מודרני מכיוון שזה יפגע בעיצוב החצר שלכם וזה כמובן בעיה רצינית ביותר שלא כדאי לזלזל בה.

העגלה שלי
סגור נראה לאחרונה
קטגוריות