משלוח חינם ברכישה מעל 200 ש"ח! 

* בכפוף לתקנון

חוות דעת עלינו

מה חייבים לדעת לפני שבונים כיסוי דק לבריכה

אם יש לכם בריכה בבית, כנראה שאתם יודעים שמדובר בדבר שאינו כל כך פשוט לתחזוק שוטף. אחד הדברים שניתן לעשות בשביל להקל על כך הוא לבנות כיסוי דק לבריכה כדי להגן עליה. כשבונים כיסוי דק לבריכה, יש מספר דברים חשובים שיש לקחת בחשבון בכדי שהוא יהיה פונקציונלי, אסתטי ובטיחותי. במאמר זה נסקור את כל מה שיש לדעת לפני שבונים כיסוי דק לבריכה. אז בואו נצלול פנימה…..

חוקי בנייה ותקנות איזוריות

לפני שמתחילים בכלל לבנות תוכנית של כיסוי דק לבריכה, חשוב לבצע היכרות ראשונית עם חוקי הבנייה השונים באיזור המגורים שלכם. קיימים סטנדרטים מסויימים שכל מבנה ואלמנט בו צריכים לעמוד בהם ועל כן חשוב להבין מראש האם מה שאתם מעוניינים בו הוא חוקי לבנייה ושימוש. כמובן שיש היגיון רב מאחורי התקנות הללו, שלרוב נועדו לצורך שמירה על בטיחות של השוהים במקום. היכרות עם כל החוקים יעזרו לכם להבטיח שכיסוי הדק שאתם מתכננים לבנות יהיה בטוח לשימוש וחוקי.

חומרים לבניית דק לבריכה

כשחושבים על מה חייב לדעת לפני שבונים כיסוי דק לבריכה- החומרים בהם אתם תשתמשו זה אחד האלמנטים המרכזיים. בחירת החומרים של כיסוי דק לבריכה היא קריטית ביותר והיא תקבע את העמידות שלו, הבטיחות שלו וכמובן- המראה הכללי שלו. יש כמה חומרים נפוצים בבניית דק לבריכה, כשהמוביל מביניהם הוא עץ או תרכובות שמכילות עץ. לכל חומר יש כמובן את היתרונות והחסרונות שלו, ועל כן חשוב לחקור את כל האפשרויות השונות ולבחור את האחת שמתאימה באופן הטוב ביותר לצרכים ולתקציב שלכם.

עיצוב כיסוי דק לבריכה

העיצוב של כיסוי דק לבריכה לא נועד רק לצורך האסתטיות אלא גם לצורך היעילות שלו. חישבו על כך שעיצוב הכיסוי צריך להשלים ולהשתלב בתוך המבנה הקיים הבריכה והסביבה שלה. אם הוא יהיה שונה וחריג לחלוטין, הוא יבלוט מדי ודבר זה עלול להיות לא נעים לעין. יש גם שלל דברים אחרים שיש לשקול כשחושבים מה חייב לדעת לפני שבונים כיסוי לבריכה מבחינת עיצוב. אם זה הוספת צוהר, צפיפות העץ, הצבע, הגודל ועוד- כל אלה ישפיעו על המראה הכללי ועל יכולות השימוש בדק.

עמידות

אחת הסיבות שאתם בונים כיסוי דק לבריכה היא כדי לשמור על הבריכה מפני פגיעות כאלה ואחרות. על כן דק לבריכה חייב להיות עמיד, יציב וחסין. אם זה כדי לעמוד בפני גשם זלעפות או רוח עוצמתית- חשוב לוודא שהכיסוי אכן מסוגל לכך. בנוסף, חשוב גם לוודא שכיסוי הסיפון נתמך כראוי, עם יכולת חיבור יציבה אל הבריכה. כך תמנעו מתאונות כאלה ואחרות לקרות. תכנון כיסוי דק לבריכה שעשוי מחומרים עמידים ומורכב באופן יציב ובטיחותי לא רק יאפשר לכם שימוש נוח בו, אלא גם יחסוך לכם זמן בטווח הארוך כי לא תצטרכו להחליף ולתקן אותו במשך תקופה ארוכה.

מה חייבים לדעת לפני שבונים כיסוי דק לבריכה

תחזוקה

כשממשיכים לחשוב על מה חייב לדעת לפני שבונים כיסוי דק לבריכה יש לקחת בחשבון את התחזוקה השונה שכיסוי דק לבריכה מצריך. תחזוקה נכונה שלו תאפשר לו להיות במצב תקין ולתפקד כראוי. דבר זה עשוי לכלול ניקוי תקופתי, צביעה, שיוף ועוד.

לסיכום

לפני תחילת התהליך, חשוב לקחת בחשבון את מה חייב לדעת לפני שבונים כיסוי דק. בין גורמים אלה יש את החומרים, העיצוב, התקנות השונות ועוד. באמצעות תכנון נכון תוכלו לוודא שכיסוי הדק שלכם יענה על הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר.

העגלה שלי
סגור נראה לאחרונה
קטגוריות