077-7298106

חייגו עכשיו

גדר במבוק

אחד מסוגי הגדרות הנפוצים ביותר הוא גדר הבמבוק. גדר מסוג זה נחשב לאמין מאוד, המספק אווירה טרופית ומרעננת במיוחד. הוא קל מאוד ולהתקנה ופריסה ונחשב זול יותר מאופציות רבות אחרות. רבים משתמשים בו כשכבה עיקרית או נוספת לגידור ותחימה של שטח הגינה מסביב לבית. גדר במבוק נחשב לדקורטיבי, עמיד בפני תנאי מזג האוויר השונים ויכול לשמש גם כבסיס לגג לפרגולה ועוד. גדר במבוק מגיעה בדרך כלל באורך של 5 מטר ובגבהים ועוביים שונים מהם ניתן לבחור את המתאים לכם ביותר. 

לצד המראה הייחודי יש גם יתרונות סביבתיים:

גדר הבמבוק כאמור מבוססת על עץ הבמבוק. עץ זה צומח יחסית במהירות ולכן יערות במבוק שונים גדלים במהירות ומאפשרים צריכה חוזרת ומהירה בחומר גלם זה. בשונה מעצים שלוקח להם המון שנים לצמוח בחזרה או בחומרי גלם אחרים, את הבמבוק ניתן לקצור פעמים רבות והוא ימשיך לצמוח. הבמבוק מפחית את זיהום האוויר על ידי ספיגת חמן דו חמצני וגזים רעילים שונים ולכן גם יוצר סביבה נעימה יותר ותורם סביבתית. 

התקנה ותחזוקה שוטפת:

גדר במבוק בנויה מעצי במבוק בצפיפות גבוהה המסודרים אחד ליד השני ומתחברים למעין "מחצלת". את ענפי הבמבוק מחברים באמצעות חוטי ברזל. החיבור מתבצע באחד מ2 הסוגים הבאים בדרך כלל: חוט הברזל עובר בתוך ענפי הבמבוק או מלופף סביב כל אחד מהענפים. בדרך כלל המכירה מתבצעת לפי יחידות של 5 מטר אורך, כאשר תוכלו להשיג גדר בגבהים שונים ועוביים שונים לבחירה. לבדיקת המידות המדויקות תוכלו ליצור עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם בנושא. ההתקנה מתבצעת בצורה מאוד פשוטה ונוחה באמצעות יתדות ועמודי ברזל במרווח של 1-2 מטרים אחד מהשני בדרך כלל. התחזוקה השוטפת של הגדר גם כן די פשוטה ונוחה. הגדר ניתנת לניקוי בקלות מחול, בוץ ולכלוך אחר אפילו עם צינור המים בגינה. הבמבוק חזק ועמיד לאורך זמן רב, אולם כדי למנוע ממנו להיסדק לאורך הזמן כדי מפעם לפעם למרוח אותו באמצעות לכה להגנה מפני השמש. טיפים נוספים לגבי התקנה מהירה ותחזוקה שוטפת תוכלו לקבל מהצוות המקצועי שלנו בשמחה רבה.