משלוח חינם ברכישה מעל 200 ש"ח! 

* בכפוף לתקנון

מדוע דק איפאה הוא הפתרון המושלם לבית?

כל אחד רוצה את הגינה הטובה ביותר שיש מכיוון שהגינה משפיעה מאוד על חיינו. ככל שהגינה תהיה יותר יפה כך נהנה ממנה יותר וכך נבלה בה יותר. אז מה אנו צריכים לעשות בשביל הגינה המושלמת? התשובה היא לבנות דק. דק משדרג את הגינה בכמה רמות אך השאלה היא מאיזה עץ כדאי לבנות את הדק בכדי שיהיה מושלם?

אם כן אנו ממליצים לכם לבנות דק איפאה. איפאה הוא עץ מדהים, יפה, מיוחד, מעוצב ונוח לשימוש ולכן הוא מושלם לדקים. כיום יש הסכמה גורפת אצל המומחים כי איפאה הוא העץ הטוב ביותר לדקים ולא רק זאת אלא שגם המחיר שלו הוא שפוי ולא גבוה באופן יחסי ולכן כה כדאי לבנות דק מעץ איפאה.

האם כדאי לי להזמין דק איפאה מחו"ל?

עולה השאלה איפה כדאי לנו לקנות דק איפאה ויותר מכך, האם כדאי לנו לקנות את הדק איפאה בחו"ל ולהזמין אותו לארץ? אם כן אנו חייבים לציין כי זו טעות עצומה לקנות את העץ בחו"ל. קודם כל עלויות המשלוח הן מאוד יקרות ולכן לא משתלם להזמין מחו"ל עץ.

לא רק זאת אלא שאם אתם קונים בחו"ל אתם לא יודעים מה תקבלו ובמקרה של תקלה לכו תשיגו את החנות שבה קניתם את הדק. אם אתם קונים דק בישראל יש לכם כתובת ברורה שאליה אתם יכולים לפנות בכל בעיה או קושי וזה כמובן לא קיים אם אתם קונים דק בחו"ל. לכן דק מאיפאה קונים רק בארץ ולא בחו"ל.

דק איפאה

האם דק איפאה מצריך תחזוקה רבה?

אי אפשר לדבר על קניית דק איפאה מבלי לשאול האם העץ הזה מצריך הרבה תחזוקה. הדבר האחרון שאנו רוצים זה להתקין דק ואז לתחזק אותו כל שבוע. אם כן אנו חייבים לציין כי באופן יחסי התחזוקה של איפאה היא ממש לא רבה.

זה עוד סיבה מדוע כדאי לקנות את העץ הזה ואת הדק הזה. איפאה זה עץ מעולה, חזק, יפה ואיכותי שלא מצריך המון תחזוקה. אתם יכולים להתייעץ עם מומחה לדקים ועצים אשר יגיד לכם דברים דומים. ואתם יכולים גם לקרוא על עץ איפאה באינטרנט ולראות שגם שם יהיה כתוב שהעץ הזה מושלם לדקים.

בונים דק עם קבלן? וודאו כי יש לו ניסיון רב

כיום דק איפאה בונים עם קבלן מומחה אשר יעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר בבניית הדק. אך עולה השאלה איך נדע מה רמת הקבלן שאנו רוצים לבחור? אם כן אנו מציעים לכם לבחון כמה ניסיון יש לקבלן בבניית דקים.

שימו לב חשוב לבחון את הניסיון הספציפי של הקבלן בבניית דקים ולא רק בבנייה רגילה בכדי להבטיח כי הוא ידע לבנות את הדק. הניסיון של הקבלן מעיד על כך כי הוא ידע כיצד לבנות את הדק שלכם וזאת מכיוון שהוא עשה זאת פעמים רבות בעבר וכך נוכל לבחור את הקבלן בראש שקט ולישון טוב בלילה בידיעה שיהיה לנו דק מושלם לבית.

דק מעץ איפאה – הרווח שלכם לאיכות חיים גבוהה יותר

דק איפאה משדרג את איכות החיים שלכם ומהופך את הגינה שלכם להרבה יותר יפה וזאת מכיוון שעץ איפאה הוא עץ יפה, איכותי וחזק. את הדק לא כדאי להזמין מחו"ל מכיוון שעלות המשלוח היא מאוד גבוהה ומכיוון שבמקרה של תקלה לא תהיה לכם כתובת לפנות אליה. הדק עצמו לא מצריך תחזוקה רבה באופן יחסי וזה עוד יתרון שלו. נציין גם כי כדאי לבחון את הניסיון של הקבלן אשר בונה את הדק וזאת בכדי להבטיח כי הוא ברמה גבוהה.

מוזמנים לבקר בדף הבית שלנו

העגלה שלי
סגור נראה לאחרונה
קטגוריות